Груз свинцевий затискний для сіток, вага 25 грам, р-р 30х11 мм, проріз 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Діаметр | 11 мм |
| Діаметр отвору | 5 мм |
| Матеріал | Свинець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/100 шт.



