Груз сітковий свинцевий, вага 20 грам, р-р 20х14 мм, отвір на канат 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 20 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 14 мм |
| Діаметр отвору | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴/100 шт.



