Груз для саджання сіток, вага 25 грам, р-р 25х14 мм отвір на канат 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Діаметр | 14 мм |
| Діаметр отвору | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/100 шт.



