Диск алмазний відрізний супертонкий KERAMIK PRO Kubis має такі параметри: товщина різальної крайки 1.4 мм, ширина крайки 10 мм, зовнішній діаметр диска 125 мм, внутрішній — 22.2 мм.
Диск має неймовірну тонкість. Суперточна різальна крайка забезпечує високу швидкість різання й акуратний чистий розпил без тріщин і відколів. Швидко й ефективно справляється з різкою керамограніту, кераміки, мармуру, граніту, різних типів плитки, зокрема й тротуарної. Здатний різати керамограніт без води.
Переваги алмазного відрізного диска Keramik Pro KUBIS:
• ультратонкий
• розроблений для високоточного різання без відколів
• спеціальна форма різальної крайки для кращого охолодження під час роботи
• висока концентрація алмазів дрібної фракції для ідеальної чистоти одержуваних крайок
• призначений для різання всіх різновидів плитки, кераміки, граніту, мармуру
• посилений корпус круга в зоні посадкового отвору для підвищення жорсткості та зниження вібрацій під час роботи
• має збільшений ресурс, забезпечений особливою технологією гарячого спечення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Керамограніт, Граніт, Мармур, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
- Ціна: 380 ₴






