Свердло універсальне по кераміці і бетону d8мм L115мм застосовується для свердління керамічних матеріалів і бетону.
Заточка свердла дозволяє працювати з керамікою без тріщин і відколів, а побідитовий сплав легко справляється з бетонними блоками.
Наконечник свердла піддається повторному заточуванню.
Хвостовик з тригранної проточкою запобігає прослизання свердла в патроні.
Матеріал свердлильної частини — побідит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Тригранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴






