Шаблометр із неіржавкої сталі з лазерним гравіюванням — це ручний професійний інструмент для створення складних форм і фігур робочої поверхні з подальшим перенесенням на заготівку.
Ідеально підходить під час роботи з:
деревом
цеглою
ФЕМ-плиткою
гіпсокартоном
підлоговими покриттями
м'якими матеріалами
іншими облицювальними матеріалами
плиткою
Шаблометр можуть використовувати не тільки "майстра свого діла". Інструмент завжди стане в пригоді вдома та практично незамінний у господарстві.
Усі, хто почав користуватися цим інструментом, тепер не розуміють, як вони раніше обходилися без нього.
Переваги Шаблометра з неіржавкої сталі:
надійний
лазерна розмітка
неіржавка сталь
графітові прокладки
Являє собою 4 з'єднаних лінійки з фіксаторами
Шкала лінійок: дві по 0-22 см, дві по 6-0-6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 г |
| Вимірювальна шкала | Дюйми, Метрична |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Габарити | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Вимірювання кутів |
| Тип | Угломеры |
| Робоча довжина | 22 см |
| Вид | Вимірювально-розмічальний інструмент |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 230 ₴









