Груз для сіток або неводів , вага 50 грам, р-р 40х18 мм, під канат 9 мм, отвір 10мм, зроблено із нержавіючого сплаву (не свинець).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Діаметр | 18 мм |
| Діаметр отвору | 10 мм |
| Матеріал | Свинець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴



