Груз свинцевий затискний для сіток, вага 30.5 грам, р-р 50х10 мм, під канат 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.5 |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр отвору | 4 мм |
| Матеріал | Свинець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴/100 шт.



