Груз свинцевий для сіток, вага 29 грам, р-р 24х15 мм,отвір 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 |
| Діаметр | 15 мм |
| Діаметр отвору | 7 мм |
| Матеріал | Свинець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/100 шт.



