Груз затискний свинцевий для сіток, вага 40 грам, р-р 45х13 мм, на канат 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 |
| Діаметр | 13 мм |
| Діаметр отвору | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/100 шт.



