Груз затискний свинцевий, вага 35 грам, р-р 40х13 мм проріз на канат 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Діаметр | 13 мм |
| Діаметр отвору | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴/100 шт.



