Груз затискний свинцевий, вага 25 грам, р-р 40х10 мм проріз на канат 3.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр отвору | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴/100 шт.



