Груз для сіток затискний вага 21 грам на канат 3.5 мм
- В наявності
480 ₴/100 шт.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Груз затискний свинцевий, вага 21 грамм, р-р 36х10 мм проріз на канат 3.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Грузила |
| Довжина | 36 мм |
| Вага | 20 г |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
| Діаметр отвору | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/100 шт.



