Довжина грузила 31 мм, ширина 17 мм, отвір під канат 6 мм, вага 50 гр., тип оливки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 31 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Діаметр | 17 мм |
| Діаметр отвору | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴/100 шт.



