Довжина грузила 29 мм, ширина 15 мм, отвір 7 мм, вага 35 гр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 29 мм |
| Кількість в наборі | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Матеріал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Діаметр | 15 мм |
| Діаметр отвору | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴/100 шт.



