

Свердло універсальне по кераміці і бетону Topfix d10 х L120мм
- Готово до відправки
- Код: УСД10
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне по кераміці і бетону d10мм L120мм застосовується для свердління керамічних матеріалів і бетону.
Заточка свердла дозволяє працювати з керамікою без тріщин і відколів, а побідитовий сплав легко справляється з бетонними блоками.
Наконечник свердла піддається повторному заточенню.
Хвостовик з тригранної проточкою запобігає прослизання свердла в патроні.
Матеріал свердлильної частини — побідит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Тригранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴



