Диск алмазний TOPFIX 125x22.2 x 1.2 мм.
Диск алмазний є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Диск має найширше застосування в будівельно-монтажних та ремонтно-оздоблювальних роботах. Велика концентрація алмазів і спеціальна форма ріжучої кромки дозволяє виконувати точні зрізи без сколів і в той же час значно збільшує відведення тепла.
Диск може бути використаний при обробці таких матеріалів як:
- керамограніт;
- керамічна плитка (настінна і підлогова);
- граніт;
- мармур (м'який і середньо-твердий).
Такий алмазний шар диска має дуже високий ресурс роботи.
Даний алмазний круг може бути використаний як для сухої різки, так і з водою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topfix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Керамограніт, Граніт, Мармур, Керамічна плитка |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







